Zadzwoń: 530 068 508 kancelaria@adwokat-sosnowiec.eu

W jakich sprawach mogę Ci pomóc?

 Nie musisz samodzielnie mierzyć się ze swoim problemem. Zrobię to za Ciebie. Pomagam i wspieram już od ponad 15 lat

Moje cele

Twój sukces jest zawsze moim priorytetem

 

A zadowoleni Klienci najlepszą motywacją do dalszego działania i nieustannego rozwoju

Najwyższa jakość usług

Wszystko, co robię ma służyć Tobie. Dlatego wszelkie działania staram się podejmować sprawnie i elastycznie, dopasowując je do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Pozostaję z Tobą w stałym kontakcie. Dzięki temu buduję wieloletnie zaufanie i jestem blisko Ciebie, gdy tego potrzebujesz.

Wiedza i doświadczenie

Stale poszerzam swoją ofertę i doskonalę umiejętności w poszukiwaniu nowych metod i sposobów realizacji zamierzonych celów. Robię to od ponad 15 lat. Dbam też o szczegóły. Moim atutem jest dociekliwość i skrupulatność. Bo chcę Ci pomóc najlepiej, jak to możliwe.

Kreatywność

Łączę wiedzę z nowoczesnym sposobem działania. Nie boję się wyzwań. Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi na prowadzenie spraw trudnych i mocno skomplikowanych. Oraz na przewidywanie skutków podejmowanych decyzji. A także na stosowanie śmiałych, nowatorskich rozwiązań, gdy wymaga tego sytuacja.

Kompleksowość

Oferuję pomoc w różnych dziedzinach prawa, bo podejmowane przez Ciebie kroki mogą wywołać skutki na różnych polach. Zatem moim celem, prócz bieżącej pomocy jest też wskazanie optymalnych dróg, które pozwolą wyeliminować ryzyko negatywnych konsekwencji w przyszłości. W tym celu, współpracuję również ze starannie wyselekcjonowanymi prawnikami, notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi, komornikami, tłumaczami przysięgłymi.

W jakich sprawach udzielę Ci pomocy?

Jeśli dostałeś niezrozumiałe pismo z sądu, potrzebujesz wyegzekwować lub zabezpieczyć swoje prawa, dowieść swojej niewinności, czy po prostu czujesz się zagubiony w gąszczu paragrafów albo chciałbyś polubownie zakończyć jakiś spór – to wiedz, że nie musisz mierzyć się samodzielnie ze swoimi problemami. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Daj znać, w czym mogę Ci pomóc?

Poznaj moje główne obszary praktyki

Adwokat Sosnowiec Rozwód

Rozwód i Separacja

Jeżeli zdecydujesz się na rozwód lub separację, pomogę Ci w formalnym zakończeniu związku. Będę Cię wspierać na każdym etapie sprawy, czuwając nad właściwym zabezpieczeniem wszystkich Twoich interesów i osiągnięciem zamierzonego celu.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Alimenty

Alimenty

Wspieram w prowadzeniu spraw alimentacyjnych na rzecz dzieci, małżonków i innych członków rodziny. Kompleksowo lub doraźnie, za każdym razem dopasowując zakres pomocy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Kontakty z dzieckiem

Kontakty z Dzieckiem

Prowadzę sprawy związane z  ustaleniem kontaktów, ich wyegzekwowaniem, ale także związane z zakazaniem styczności z dzieckiem. Zabezpieczam Twoje prawa już na etapie postępowania sądowego.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Władza rodzicielska

Władza rodzicielska

Zapewniam pomoc prawną we wszystkich sprawach dotyczących opieki nad dzieckiem. Także w zakresie ograniczenia, pozbawienia władzy rodzicielskiej, zmiany miejsca pobytu, ustalenia pochodzenia dziecka, czy adopcji.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne to nie tylko sprawy o rozwód, czy alimenty, ale wszelkie inne ważne kwestie dotyczące Twojej rodziny jak np. unieważnienie małżeństwa, sprawy o przymusowe leczenie, ubezwłasnowolnienie, ustanowienie opieki czy kurateli.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Podział Majątku

Podział majątku

Pomagam rozwiązać zawiłe i wieloletnie sprawy majątkowe. Wesprę Cię w podziale majątku wspólnego lub spadkowego. Pomogę również rozliczyć majątek po zakończeniu związku nieformalnego.

Więcej

Rozdzielność majątkowa

Zajmuję się sprawami o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Zarówno przed sądem jak i poprzez zawarcie odpowiedniej umowy majątkowej małżeńskiej (intercyzy). Prowadzę także sprawy o rozdzielność majątkową z datą wstecz.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Spadek

Spadek

Pomagam w załatwieniu wszelkich formalności spadkowych i podziale majątku. Doradzam, jak uniknąć negatywnych skutków finansowych dziedziczenia. Wspieram też m.in., jeśli chcesz podważyć bezprawny testament, rozliczyć lub wyegzekwować długi albo ubiegać się o zachowek.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Prawo cywilne

Prawo cywilne

Dbam o zabezpieczenie Twoich interesów we wszelkich sprawach życia codziennego. Niezależnie od tego, czy chodzi o sporządzenie umowy, wyegzekwowanie Twoich praw, realizację uprawnień z gwarancji lub rękojmi, czy uzyskanie odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Nieruchomości

Nieruchomości

Doradzam i reprezentuję we wszelkich kwestiach dotyczących nieruchomości. M.in. dotyczących ich nabycia, użytkowania, ustalenia stanu prawnego, zasiedzenia,  rozgraniczenia, ustanowienia służebności, sporów sąsiedzkich.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Prawo pracy

Odszkodowania

Oferuję pomoc osobom poszkodowanym i ich najbliższym, których spotkały nieoczekiwane sytuacje skutkujące utratą zdrowia, życia lub majątku. Wspieram również osoby i podmioty odpowiedzialne za zdarzenie wywołujące szkodę.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Windykacja i Antywindykacja

Windykacja i Antywindykacja

Prowadzę postępowania dotyczące zapłaty zaległych należności. Możesz liczyć na moją pomoc zarówno wtedy, gdy jesteś wierzycielem, jak i dłużnikiem. Udzielę Ci wsparcia na każdym etapie sprawy.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Prawo pracy

Prawo pracy i ZUS

Oferuję kompleksowe doradztwo prawne w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne pracownikom i pracodawcom. Reprezentuję w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Przygotowuję także odwołania od decyzji ZUS.

Więcej

Wypadki komunikacyjne Adwokat Sosnowiec

Wypadki komunikacyjne

Zdarzenia drogowe mogą przydarzyć każdemu. Rodzą one jednak określone konsekwencje prawne, które mogą być bardzo dotkliwe. Dlatego zapewniam i w tym zakresie bezpieczeństwo prawne Tobie i Twoim najbliższym. Oferując całą moją wiedzę popartą kilkunastoletnim doświadczeniem.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Prawo karne

Prawo karne

Z pełnym zaangażowaniem bronię Twoich praw i stoję na straży Twoich interesów w postępowaniu karnym. Zapewniam fachową reprezentację na każdym etapie sprawy, podczas postępowania przygotowawczego, sądowego i wykonawczego.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Pomoc ofiarom przestępstw

Pomoc pokrzywdzonym

Szczególną troską obejmuję także osoby dotknięte przestępstwem. Oferuję wsparcie na każdym etapie postępowania.  Reprezentując przed organami ścigania oraz w trakcie procesu sądowego.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Negocjacje

Negocjacje

Prowadzę negocjacje kontraktowe i handlowe. Pomagam także uniknąć niepotrzebnych sporów i wspieram w pertraktacjach ugodowych, które umiejętnie przeprowadzone są wystarczające by osiągnąć zamierzony rezultat bez konieczności wizyty w sądzie.

Więcej

Adwokat Sosnowiec Mediacje

Mediacje

Jeśli szukasz alternatywy dla długiego, żmudnego, a często kosztownego procesu sądowego, to warto zdecydować się na mediację. Przeprowadzę ją jako mediator lub będę w niej uczestniczyć jako Twój pełnomocnik.

Więcej

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiajmy.

Twój problem nie rozwiąże się sam. Możesz na mnie liczyć. Chętnie udzielę Ci wsparcia i wskażę dostępne rozwiązania. Napisz do mnie lub zadzwoń, a odezwę się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe.

Pin It on Pinterest

Share This