Zadzwoń: 530 068 508 kancelaria@adwokat-sosnowiec.eu

O Kancelarii

Jestem Twoim zaufanym parterem w najważniejszych życiowych sprawach. Już od ponad 15 lat

O Kancelarii

Nowoczesna i fachowa pomoc prawna, której możesz zaufać

Życie pisze różne scenariusze. Często takie, którym sami nie jesteśmy w stanie sprostać. Warto wówczas postawić na wiedzę i doświadczenie zaufanej kancelarii adwokackiej.

Pamiętaj, nie jesteś sam. Możesz liczyć na moje wsparcie w dążeniu do rozwiązania Twojego problemu.

R

Od lat wspieram moich Klientów w różnych dziedzinach prawa. Związanych zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym.

R

Prowadzę sprawy na terenie całej Polski, udzielam pomocy również osobom z zagranicy.

R

Posiadam bogate doświadczenie z różnych dziedzin prawa, dlatego stworzyłam nowoczesną kancelarię, mocno osadzoną w XXI wieku, by oferować kompleksowe i efektywne wsparcie prawne dopasowane do Twoich potrzeb – przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych metod.

R

Po latach wiem, że na każdą sprawę warto spojrzeć z różnych perspektyw. Dlatego za każdym razem wnikliwie analizuję Twój problem, co przekłada się na efektywność udzielanej pomocy. Nie działam schematycznie, ani rutynowo.

R

Stawiam na kreatywność i elastyczność. Zawsze szukam rozwiązań “szytych na miarę” – najlepiej pasujących do Ciebie i Twojego problemu.

R

Nie tworzę barier. Jestem w stałym kontakcie z moimi Klientami, korzystając ze wszystkich dobrodziejstw współczesnego świata. Dbając przy tym o najwyższą jakość oferowanej pomocy, co pozwala mi na budowanie długoletniej współpracy z osobami, które poszukują u mnie pomocy.

R

Chętnie udzielam jasnych i czytelnych wskazówek. Unikam prawniczego żargonu, by prawo czynić przystępnym, a przede wszystkim zrozumiałym.

R

Zawsze Cię wysłucham i będę do końca walczyć o obronę Twoich interesów.

R

W sposób przejrzysty ustalam zasady współpracy oraz wynagrodzenie i to jeszcze przed zleceniem sprawy. Staram się poznać Twoją sytuację, by wiedzieć, czego najbardziej potrzebujesz. Nie zaskakuję Klientów opłatami, które nie zostały wcześniej przewidziane.

R

Stale poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikację, by dostarczyć Ci oczekiwane rozwiązania.

R

Aby maksymalnie zadbać o Twoje bezpieczeństwo, współpracuję również ze starannie wyselekcjonowanymi adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami sądowymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami języków obcych, mediatorami.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces

– Henry Ford –

 Poznajmy się lepiej

Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie prawa potrzebujesz pomocy, jestem do Twojej dyspozycji.

Powiedz mi, co mogę dla Ciebie zrobić? Obowiązuje mnie 100% dyskrecji.

Bezwzględnie przestrzegam etyki i tajemnicy zawodowej

 

Marta Szkliniarz

Marta Szkliniarz

Adwokat i Mediator

Specjalizuję się w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych oraz pracowniczych. Prowadzę również sprawy karne, najczęściej z zakresu wypadków drogowych. Moimi Klientami są także przedsiębiorcy.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiajmy.

Twój problem nie rozwiąże się sam. Możesz na mnie liczyć. Chętnie udzielę Ci wsparcia i wskażę dostępne rozwiązania. Napisz do mnie lub zadzwoń, a odezwę się do Ciebie najszybciej, jak to możliwe.

Pin It on Pinterest

Share This